ABF3

Název firmy Ing. Jiří Suchánek
Web http://www.abf3.cz/

Profil a historie

Jsme rodinná firma a od roku 1992 se zabýváme vývojem a prodejem vlastního software ABF3, zaměřeného především na malé až střední firmy,maloobchodní i velkoobchodní prodejny, restaurace a penziony, autoservisy a pneuservisy. Řešíme obchodní agendu firem - sklady, nabídky, objednávky, faktury vydané i přijaté, účetnictví, přenosy dat mezi pobočkami, internetový obchod. Máme i speciální verzi pro veterinární kliniku.

V roce 1996 jsme přešli na vývojové prostředí PowerBuilder a architekturu client/server s využitím databázového serveru Sybase SQL Anywhere.

Za více než 25 let na trhu jsme získali mnoho zkušeností a jsme schopni velmi dobře poradit našim zákazníkům nejen s výběrem počítačů, dotykových terminálů, tiskáren apod., ale i s obchodní strategií, s organizací provozu, řízením lidí, daňovými a účetními záležitostmi a prezentací firmy na internetu. Na rozdíl od jiných (hlavně velkých firem) preferujeme osobní přístup a jsme schopni velmi rychle reagovat na nové požadavky a ihned změnit nebo doplnit programy o další funkce.

Naší strategií je v maximální možné míře se postarat o zákazníka od prvního kontaktu, přes zavádění systému, školení až po rutinní provoz se zajištěným servisem.

Cílem je spokojený zákazník, ne tisíce prodaných systémů. Přesto jsme do současné doby nainstalovali přes 900 licencí. 

Rozsah služeb

- vývoj a prodej vlastního software ABF3

- prodej dotykových pokladních terminálů

- prodej příslušenství pro POS systémy (scannery, tiskárny, displeje, pokladní zásuvky)

- podpora zákazníků při zavádění informačního systému firmy a při nákupu nové techniky

- řešení replikací dat mezi pobočkami firmy

- podpora a konzultace při řešení účetních a daňových otázek

- poradenství při připojování na Internet

Chci napojit dodavatele ABF3 na můj e-shop