Allpets

Název firmy Allnature, s.r.o.
Web https://www.vo-allpets.cz/

Argi


U značky Argi neznají, co je slovo nuda. Tomu odpovídají i veselé a moderní designy, ať už jde o pelechy se speciálním pratelným potahem, na kterém nedrží chlupy, nebo o přepravky pro kočky a psy, zajišťující bezpečné cestování s hromadou čerstvého vzduchu. A že chcete potěšit miláčka i hračkami, kvalitní toaletou, fontánou a novým vodítkem? U Argi najdete všechno, co váš pejsek a kočička potřebují.

Energy


Energy je domácí, ale světoznámá značka, s historií od poloviny devadesátých let, zabývající se alternativní medicínou na špičkové úrovni. Produkty založené na tradici čínské medicíny kombinují znalosti z fytoterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Jde tedy o čistě přírodní cestu ke zdraví a dobré kondici vašich mazlíčků. Energy nabízí přírodní antibiotika, bylinné koncentráty pro stimulaci orgánů, přírodní šampony nebo probiotické doplňky.  

Guisapet


Kreativní a originální pelíšky - to je značka Guisapet. A pokud jste kreativní i vy, nesmí v zázemí vašeho miláčka chybět. Můžete vybírat jak z měkkých a mazlivých polštářů, tak z celých kompletů. Není lepšího místa ke spánku a odpočinku, než v moderním pelechu Guisapet, který nepohlcuje pachy ani špínu.

Milk&Pepper


Francie - země módy a elegance. A právě odtud je značka Milk&Pepper, přinášející styl mezi domácí miláčky. Elegantní vodítka a obojky v různých provedení, od zářivě třpytivých, po decentní kožené se zdobením. To všechno podle vašeho stylu a charakteru pejska. Milk&Pepper však vyrábí i stylová trička a mikiny pro psy, voděodolné a i ve verzích s kapucí. To všechno s maximálním důrazem na pohodlí a kvalitu, jak se na francouzskou produkci patří. Není divu, kolekce navrhuje prestižní návrhář světového módního průmyslu, Sylvain Brejon.

Lucky-Kitty


Příroda určila, že kočky jsou od narození geneticky naprogramovány pít tekoucí vodu. Jak jim tedy zajistit správný přísun tekutin? Díky značce Lucky-Kitty máte možnost svým milovaným kočičkám poskytnout vůbec první keramickou fontánu na trhu a doplňky k ní. S Lucky-Kitty tak máte jistotu, že je o správný pitný režim postaráno. Čerpadlo fontány je tiché, energeticky nenáročné a spolehlivé. Fontána se tak hodí do každé domácnosti, kde neruší a stará se o vašeho mazlíčka.

Maelson


Maelson je specialista především na přepravky a veškeré doplňky k nim. Němečtí návrháři s precizností sobě vlastní neustále tyto produkty inovují a vylepšují. Záleží jim totiž na maximálním bezpečí vašich miláčků při přepravě. Přepravky Maelson tak mají všechny potřebné atestace a prvky, které jsou nutné pro zvolený způsob přepravy. Tyto geniální produkty zajistí, že každé cestování se zvířaty bude zábava bez starostí.

Menforsan


Když se řekne hygienický přípravek pro domácí mazlíčky a kosmetika, se kterou se vyhrávají výstavy, musí se člověku vybavit Menforsan, španělský specialista na přírodní kosmetiku. Menforsan vyrábí svoje přípravky každému zvířátku na míru. Nabídka zahrnuje kosmetiku pro psy, kočky, koně a nezapomíná ani na hlodavce a ptáky. Produkty jsou šetrné k vašim mazlíčkům i životnímu prostředí, sdělují vědci a laboranti značky, ale i veterináři, zvířecí kliniky a salóny krásy. Menforsan má tradici více než 40 let a není tak divu, že patří mezi jedničku ve zvířecí kosmetice po celém světě.

Chci napojit dodavatele Allpets na můj e-shop