Ancor.cz

Název firmy ANCOR CZ s.r.o.
Web http://www.ancor.cz/

Dřezy a baterie nejvyšší kvality

Obchodní společnost ANCOR CZ, s.r.o. vznikla v roce 2012 jako výhradní importér německé firmy BLANCO pro Českou republiku. Zabývá se prodejem výrobků z oblasti kuchyňské techniky (dřezy pro domácnost, kuchyňské baterie, systémy třídění odpadu a drtiče odpadu).

Firma BLANCO se sídlem v Oberderdingenu (SRN) byla založena v roce 1925 jako soukromá rodinná firma. Již od svého založení se firma specializovala na zpracování nerezových materiálů a výrobu zařízení pro gastronomii.

V současnosti zaměstnává firma BLANCO přibližně 1200 zaměstnanců a patří k nejrenomovanějším firmám působících v oblasti zpracování nerezových materiálů a výrobě gastronomických zařízení. Má dceřiné firmy nejen v Evropě, ale i v zámoří.

Výroba je dnes soustředěna do 3 výrobních míst v Německu (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobních míst v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Pokud jde o výrobní sortiment - firma BLANCO se specializuje na výrobu v následujících oblastech:

  • výroba zařízení pro gastronomii - v této oblasti je firma zaměřená na výrobu zařízení pro přepravu a distribuci stravy v společném stravování a v nemocnicích
  • výroba dřezů pro domácnost a velkokuchyně
  • výroba zařízení pro oblast medicíny a lékárenství

Celkový podíl na výrobě a odbytu je v současnosti rozdělen následovně:

  • 65% dřezy pro domácnost (1,5 milionů dřezů ročně)
  • 29% gastronomická zařízení (např. 1,2 milionů gastronádob ročně)
  • 6% zařízení pro zdravotnictví

Chci napojit dodavatele Ancor.cz na můj e-shop