Atos Elektro

Název firmy ATOS spol. s r.o.
Web https://shop.atoselektro.cz/

Pár slov o naší společnosti

Firma ATOS spol. s r.o. působí na trhu od roku 1991. Naší specializací je prodej a montáž satelitních kompletů, antén pro DVB-T, rekonstrukce a výstavba společných televizních antén (STA), rozvody televizního a satelitního signálu v restauracích, hotelích a penzionech.S instalacemi a servisem antén a satelitů máme dlouholeté zkušenosti.
Naši profesionálně vyškolení montážní technici používají tu nejmodernější měřící techniku.
V posledních několika letech jsme rozšířili naše služby o instalace kamerových systémů pro rodinné domy, firmy, restaurace a další objekty.

Specializované prodejny
V současné době provozujeme dvě specializované prodejny v Ostravě a jednu ve Zlíně. Nabízíme kompletní sortiment anténní a satelitní techniky, kamerových systémů, televizorů, LED žárovek a osvětlení a další elektroniky. Na našich prodejnách vám poskytneme komplexní poradenský servis a služby.
Jsme partneři satelitních operátorů Skylink, freeSAT a DIGI TV, nabízíme předplatné a správu jejich služeb.

Velkoobchod
Pro firmy a montážní techniky je k dispozici náš zavedený velkoobchod v Ostravě - Muglinově. Velkoodběratelům nabízíme kompletní sortiment pro montáž antén a satelitů, zesilovače, konzoly, stožáry, instalační materiál, kabely, kamerové systémy a další zboží.
Náš velkoobchod má velmi dobrou dostupnost autem a pohodlné parkování přímo u prodejny na našem parkovišti.Současně s kamennou prodejnou provozujeme i zásilkový velkoobchod po celé ČR a SR prostřednictvím eshopu http://shop.atoselektro.cz.

Montáže a opravy
Z velké části se specializujeme na instalace anténích a satelitních antén a kamerových systémů.

Eshop
Pro pohodlný nákup z domova máme elektronický obchod s celým naším sortimentem. Objednané zboží vám zašleme domů nebo si ho můžete vyzvednout na některé z našich poboček

Chci napojit dodavatele Atos Elektro na můj e-shop