Babydirekt

Název firmy BABY DIREKT s.r.o.
Web http://www.babydirekt.eu/

Babydirekt - Společnost Baby Direkt působí v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízíme kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Utváříme a vyrábíme zboží vlastní značky ZOPA a dále vám přivážíme kvalitní sortiment mnoha světových značek...

Díky svým zkušenostem jsme začali vyvíjet svoji značku ZOPA DESING, na které se podílí tým pracovníků. S velkou péčí vybírají ten nejkvalitnější materiál a kladou velký důraz na každý detail výrobku.
Značka ZOPA se začala objevovat na trhu v roce 2006, kdy trhu představila sportovní kočárek Fusion, který se s několika úpravami vyrábí dodnes. Díky kladným ohlasům zákazníků se postupně začínal rozrůstat sortiment výrobků ZOPA. Dnes již nabízíme široký výběr kočárků, autosedaček, cestovních postýlek a tolik oblíbených jídelních židliček. A i nadále se značka ZOPA postupně rozrůstá o další potřeby pro vaše nejmenší.
Designeři značky ZOPA kladou důraz na pravidelnou inovaci výrobků a to nejen barev, ale i materiálů tak, aby vyhovovaly jak rodičům, tak i dětem a zároveň požadavkům dnešní doby.

Chci napojit dodavatele Babydirekt na můj e-shop