EKG 21 s.r.o.

Název firmy EKG21 s.r.o.
Web https://www.ekg21.cz/

EKG21 s.r.o. - Poznejte Manfrotto

Italský génius. Mezinárodní vize.

Od svého vzniku v roce 1972 se Manfrotto stalo ve světě vysoce kvalitního fotografického příslušenství  synonymem neustálé inovace, skvělého designu a extrémní spolehlivosti.

Manfrotto - brašny na fotoaparáty

Brašny Manfrotto  nabízí mnohem více, než běžně dostupné brašny: nabízí kompletní řešení, navržené pro zvýšení individuálního stylu fotografů při focení.
Manfrotto vyrábí velkou škálu stylových tašek, které uspokojí veškeré typy požadavků : od klasických tašek na foťáky, přes batohy, pouzdra pro lepší organizaci, až po velmi oblíbené brašny na stativy.

 

Lastolite

Lastolite nabízí fotografické světelné vybavení pro studiové i venkovní využití.
Mezi naše stále se zdokonalující produkty patří  pozadí, soft boxy, reflektory, deštníky, difusory, doplňky k bleskům a produkty potřebné k focení zátiší. Naše přísné kvalitativní normy při výrobě nám umožňují dodávat produkty světové kvality, které vydrží opakované denní použití i pro nejnáročnějšího fotografa.

Fotografování zátiší

Vše, co potřebujete pro profesionální snímky zátiší. S růstem internetu přichází růst produktové fotografie. Lastolite z řady výrobků pro focení zátiší, které vyrábí společnost Manfrotto, nabízí vše, co potřebujete k pořízení  kvalitních  a dokonale osvětlených  obrázků.

 

Poznejte značku Colorama

Colorama nabízí komplexní řadu podkladových pozadí, která jsou zaměřena specificky na potřeby moderního fotografického vybavení.
Máme řadu unikátních řešení pro pozadí, která jsou speciálně navržena pro produktovou a módní fotografii. Naše produkty Colorgloss, Colomatt a Colorgrad poskytují nadstandardní pohled na pozadí fotografie.

 

Avenger

Výrobky Avenger byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám kinematografického průmyslu. Sortiment zahrnuje stativy, svorky, spojky, ovládání světel a příslušenství. Vše je vyrobeno  tak, aby odpovídalo přísným standardům kvality a úrovním výkonu, vyžadovaným v oblasti filmového průmyslu. Kvalita výrobku je charakteristickým znakem Avenger, který odolává extrémnímu použití, silným atmosférickým podmínkám a velmi vysokému namáhání .

Stativy

Máme k dispozici kompletní nabídku stativů v hliníkové nebo ocelové verzi, které unesou zatížení až do 120 kg. Najdete zde C-stativy, stojany na pojezdech, wind up stativy, boomy, těžké stojany a stropní držáky.

Chci napojit dodavatele EKG 21 s.r.o. na můj e-shop