Ekolo.cz

Název firmy ekolo.cz s.r.o.
Web https://ekolo.cz/

Společnost a obchod ekolo.cz

Cílem a vizí společnosti ekolo.cz rozvoj čisté dopravy. Nejšetrnějším a nejdostupnějším prostředkem pro naplnění této vize je jízdní kolo s elektromotrem.


Elektrokola jsme uvedli do povědomí společnosti a na český trh již v roce 2007. Název naší společnosti také vedl v hovorové řeči ke zkrácení výrazu elektrokolo na "ekolo". 

Od roku 2010 konstruujeme a vyrábíme značku elektrokol vyšší třídy - AGOGS electric bikes, Za posledních několik let dodala značka Agogs několik tisíc kusů elektrokol do České republiky a do většiny států EU. 

Sortiment obchodu a eshopu ekolo.cz dnes zahrnuje více než 230 modelů a typů elektrokolvybraných českých a světových výrobců. Jedná se tedy co do plochy a sortimentu o největší obchod s elektrokoly v Česku. Při výběru našich dodavatelů pečlivě dbáme na kvalitu použitých komponentů, zajištění perfektního servisu ze strany výrobce a také na pravdivě uváděné parametry, které sami u všech produktů ověřujeme a detailně testujeme. Nabízíme škálu příslušenství, zvolené pro perfektní kompatibilitu s nabízenými e-koly. 

Chci napojit dodavatele Ekolo.cz na můj e-shop