Elixi.cz

Název firmy Ing. Tomáš Fabrický
Web https://www.elixi.cz/

Elixi.cz - Svoji práci milujeme. Jsme tým nadšenců, kteří si stojí za produkty, které nabízíme. V naší nabídce naleznete to nejlepší, co jsme objevili v České republice i v zahraničí. Máme rádi cestování a pravidelně si z cest přivážíme nejen nové zkušenosti, ale i jiné pohledy na svět a produkty, které u nás nikdo nenabízí.

Tým Elixi si klade za cíl přinášet ty nejkvalitnější a nejzajímavější produkty pro jednotlivce i celou rodinu. Tyto produkty jsou určeny pro krásu našeho těla, ale i upevnění zdraví, které v dnešní náročné době snadno dostává rány a naše tělo nedokáže se všemi vnějšími negativní vlivy snadno bojovat. Podpořte své zdraví kvalitními doplňky stravy, stejně jako to děláme my! Přinášíme to, co sami doma máme a pravidelně používáme.

Nezapomínáme na produkty pro děti, ani na důkladnou zubní hygienu. Z kosmetiky nabízíme kompletní sortiment pro celé tělo a zároveň nezapomínáme na přípravky a produkty, které pomůžou a podpoří hubnutí, se kterým mnoho z nás bojuje. Veškerý sortiment je připravován s maximální péčí, klademe důraz na spokojenost zákazníka. Víme, že kvalitní produkty pro rodinu jsou alfou a omegou péče, kterou ji chceme věnovat. Na nás se můžete spolehnout, stojíme při vás.

Chci napojit dodavatele Elixi.cz na můj e-shop