Emos.cz

Název firmy EMOS CZ group a.s.
Web https://www.emos.cz/

ENERGIE MĚNÍCÍ OBYČEJNÝ SVĚT

Chceme měnit obyčejný svět běžných lidí a dělat ho jednodušším.

Příběh čistě české společnosti EMOS se začal odvíjet v roce 1991 v Přerově. V průběhu let se z ní stala moderní obchodní firma, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami. Prostřednictvím svých produktů se postupně dostala do každé domácnosti. Schválně, podívejte se kolem sebe, kolik máte doma produktů značky EMOS. Každý den nastoupí cestu k zákazníkům stovky produktů, které se v dnešní době považují za samozřejmost, ale bez kterých si řadu běžných činností už nedovedeme ani představit. Děláme život jednodušším.


Koncern EMOS

V roce 2017 došlo k vytvoření holdingu  EMOS.  Mateřskou společností je EMOS CZ Group a.s., která vlastní 100% podíly ve společnostech  EMOS spol. s r.o., EMOS property, EMOS SK, EMOS PL, EMOS HU a EMOS SI. Vznik holdingu umožňuje efektivnější řízení obchodní politiky napříč uskupením, centralizaci logistických procesů, využívaní synergie jednotného, centrálního nákupu a dovoluje těžit z kapitálové a ekonomické síly skupiny EMOS.

 Informace o koncernu

 Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením paragrafu 79 odstavec 3 zákona č. 90/2012 SB., o obchodních korporacích, v platném znění. Společnost EMOS CZ group a.s. tvoří koncern s následujícími společnostmi podrobenými jejímu jednotnému řízení:

Chci napojit dodavatele Emos.cz na můj e-shop