FIT-PRO CZECH s.r.o.

Název firmy FIT-PRO CZECH s.r.o.
Web http://www.fit-pro.cz/

FIT-PRO CZECH s.r.o. - Naše firma je unikátní zejména tím, že je oficiálním a výhradním dovozcem 6 značek sportovní výživy a 6 značek techniky, oblečení a vybavení do České Republiky (konkrétně značku BEAR FOOT sami vyrábíme). Jsme schopni realizovat sportoviště od „A do Z“ tedy od podlahy, přes šatny, kompletní vybavení fitness, funkční zóny až po vybavení baru a zaškolení personálu.

Za sedm let naší existence jsme se dopracovali k nejdynamičtěji rostoucím firmám podobné kategorie na trhu. Všichni jsme aktivní sportovci, máme tedy ke sportovním doplňkům a sportu obecně více než vřelý vztah. Tento vztah se pozitivně odráží na všem, co děláme. Naší prioritou je spokojenost našich zákazníků.

V našem portfoliu nabízíme přes 1 500 položek přímo od zdroje! Naší vlajkovou lodí je značka WEIDER Global nutrition, nicméně ani značky jako OLIMP SPORT NUTRITION, NAMEDSPORT, MAX MUSCLE, AONE, GYM HERO, YAKUZA PREMIUM,FITPLUS, HOIST,  BEAR FOOT, HARBINGER a MUSCLE&FITNESS jistě nejsou pro věci znalé cizími pojmy. Tyto značky jsou držiteli řady kvalitativních certifikátů, splňují ty nejpřísnější normy a těší se značné oblibě u zákazníků. Všechny výrobky jsou samozřejmě notifikovány pro prodej na Českém trhu a označeny návodem v českém jazyce. Respektujeme ochranu životního prostředí, proto jsme také držiteli certifikátu o sdruženém plnění se spol. EKO-KOM, pro ekologickou likvidaci odpadů ze zboží, které dovezeme a dále jsme registrovaní jako subjekt podnikající v ekologickém zemědělství - BIO certifikace CZ-BIO-002.

Chci napojit dodavatele FIT-PRO CZECH s.r.o. na můj e-shop