FITSPORT - Jiří Trampota

Název firmy Jiří Trampota - FITSPORT
Web https://www.fitsport.eu/

Jsme firma, zabývající se prodejem sportovní a doplňkové výživy od roku 1994. Za tuto dobu jsme již získali řadu stálých odběratelů a to jak z řad rekreačních i vrcholových sportovců. Mezi naše stálé zákazníky patří i řada známých jmen z různých sportovních odvětví, a některé z nich můžete shlédnout v naší Galerii sportovců, kterou postupně doplňujeme.
Díky své široké nabídce dokážeme uspokojit každého sportovce (vrcholového i rekreačního) z jakéhokoliv sportovního odvětví . Zabýváme se maloobchodním, velkoobchodním, a v neposlední řadě velice úspěšným internetovým prodejem. Veškerý sortiment najdete v naší kamenné prodejně v Plzni. Velkoobchodní distribucí zásobujeme celou řadu fitnescenter, sportovních klubů a obchodů se sportovním zaměřením. Dále pak dodáváme naše výrobky do lékáren a samozřejmě se účastníme i různých sportovních akcí kde se podílíme i sponzorsky na jejich zabezpečení.
Vycházíme vstříc sportovním klubům a oddílům, případně i některým talentovaným sportovcům, kterým poskytujeme zajímavé slevy. Poskytuje speciální ceny všem členům Městské Policie, Vojenské Policie, Policie ČR a Celní správy ČR.
Garantujeme nejnižší nákupní ceny na veškerý náš sortiment.

Chci napojit dodavatele FITSPORT - Jiří Trampota na můj e-shop