Hecht

Název firmy HECHT MOTORS s.r.o.
Web http://www.hecht.cz/

Historie značky HECHT

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o., majitel ochranné známky „Hecht – specialista na zahradu“, byla založena v roce 1994 českými cílevědomými majiteli, kteří měli společnou vizi. První kvalitní výrobky pro zahradu s označením HECHT se začaly prodávat již v roce 1998, byly to spolehlivé a výkonné elektrické plotostřihy a pily. Sortiment nabízeného zboží se velmi rychle rozšiřoval a společnost HECHT MOTORS, s.r.o. tak začala rychle reagovat na zvyšující se poptávku po kvalitní zahradní technice.

Na trh dodáváme kvalitní a designově povedené úspěšně prodávané výrobky a stejně jako další velcí výrobci se věnujeme vlastnímu vývoji a designu. Výsledkem našeho vlastního vývoje jsou například traktory HECHT řady 52XX, které byly konstruovány a designovány z typu HECHT 5176 a jsou certifikovány jen pro naši společnost. Stejně jsme designovali a upravili z modelu Hecht 56150 homologovanou ATV Hecht 56155 určenou na provoz po běžných komunikacích. Těmito výrobky to nekončí, samozřejmě, že nejvíce vlastních modelů máme u sekaček, pil nebo křovinořezů.

Dnes jsme největším distributorem zahradní techniky v České a Slovenské republice (prodáváme ročně přes 130.000 kusů sekaček) a zároveň jedním z největších distributorů zahradní techniky ve střední Evropě. V současné době vlastníme pobočky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. 

Budoucnost značky HECHT spatřujeme především ve vývoji akumulátorových strojů a ucelených produktových programů nejen pro zahradu a dílnu, ale zajímá nás také oblast elektromobility.

 

Co je pro nás důležité?

Aby výrobek byl designově povedený, funkčně perfektní, bezpečný, ergonomicky vyvážený a odpovídal požadavkům evropských zákazníků a norem. Aby byl zákazník se zakoupeným strojem maximálně spokojený.

Díky obrovským prodejům tyto požadavky doplňuje skvělá bezkonkurenční cena, ve které jsou často zahrnuty komponenty u konkurence neznámé nebo používané jen v nejvyšších prémiových modelech. Jen na přípravě návodu pracuje celé oddělení osmi vyškolených specialistů na grafické práce, normy a homologace.

Není možné jen nabízet a prodávat, a proto klademe velký důraz na férový přístup k zákazníkovi. Právě kvůli vám, zákazníkům, držíme 7 dní v týdnu prodejní dobu od 8 do 20 hodin, aby pro vás nebylo složité a zdlouhavé zajet do prodejny, potřebujete-li něco nutně například při práci na zahradě. Vše tak můžete rychle a efektivně vyřešit.

Výrobky HECHT dodáváme do většiny států EU, ale i za její hranice. Naším nejvzdálenějším zákazníkem je Jižní Korea. O tom, že výrobky HECHT jsou kvalitní, svědčí například velké prodejní úspěchy na nejnáročnějším trhu EU, v Německu, kde pravidelně dostáváme výborné známky v konkurenčním testování.

 

Velká prodejní síť a nadstandardní servis

Také stále pracujeme na naší prodejní a servisní síti, která postupně zaplňuje mapu České republiky a Slovenska a začíná plnit mapy Polska a Maďarska. Toto vše by ale nestačilo, kdybychom se k našim výrobkům chovali macešsky a nedodávali na ně příslušenství a náhradní díly. Vlastníme velkokapacitní sklad náhradních dílů – 1000 m2 plochy, vysoký 12 metrů – v němž pro vás pracuje 18 speciálně vyškolených zaměstnanců, odbavujících 6–7 dní v týdnu vaše požadavky na dodávku příslušenství a náhradních dílů.

 

Produkty

 

Sekačky HECHT si již dávno svou vydobyly své postavení, se svou kvalitou a cenou v současnosti nemají konkurenci. Pro péči o trávník pak můžete vybírat provzdušňovače, vyžínače, křovinořezy, zahradní ridery a traktory, posypové vozíky, postřikovače a další produkty. Mezi pěstiteli se pak staly oblíbenými naše zahradní kultivátory s rozsáhlým příslušenstvím nebo ruční nářadí. Nabízíme rovněž plotostřihy, drtiče větví, řetězové pily, okružní-cirkulační pily, štípače dřeva, fukary, vysavače listí, sněžné frézy a mnoho dalšího uceleného sortimentu pro práci v zahradě a okolo domu.

Podobně jako zahradní technika v zahradách, našlo si i nářadí HECHT své místo v dílnách. Elektrické i akumulátorové vrtačky, pily, brusky, svářečky, kompresory, vysavače, generátory elektřiny, opalovací pistole, topidla, přímotopy a další vybavení se již stalo samozřejmým příslušenstvím tisíců domácích dílen a garáží.

Abyste si mohli po práci užít zaslouženého odpočinku, vybírat můžete i z široké nabídky zahradního nábytku, ve které naleznete celé zahradní sety, lehátka, houpačky, posezení jistě zpříjemní i jídlo připravené v některém z grilů HECHT.

Nejen k zábavě využijete některou z akumulátorových čtyřkolek. Výkonné modely se silnými elektromotory zastanou spoustu práce i okolo domu. Akumulátorové čtyřkolky s homologací pro provoz na veřejných komunikacích využijete i při dojíždění do zaměstnání, na nákupy. Stejně dobře vám poslouží i elektrické skútry. V obou případech jistě oceníte velice levný, nehlučný provoz bez emisí.

 

Pro vaše děti jsme připravili hračky, se kterými vám mohou pomáhat při práci v zahradě i v dílně. Spoustu zábavy si také mohou užít s některým z akumulátorových vozítek.

 

Prodejny

Stejně jako neustále zlepšujeme a rozšiřujeme nabídku našich produktů, dochází i k budování distribuční sítě našich prodejen. Naše centrála se nachází v České republice v Mukařově – Tehovci, další prodejny pak naleznete v Benešově, České Lípě, Českém Krumlově, České Třebové, Českých Budějovicích, Havířově, Havlíčkově Brodě, Jindřichově Hradci, Kolíně, Letech u Dobřichovic, Liberci, Litoměřicích, Opavě, Prostějově, Přerově, Roudnici nad Labem, Roztokách u Prahy, Slaném, Starém Městě u Uherského Hradiště, Šestajovicích, Šumperku,Táboře, Teplicích, Trutnově, Velkém Meziříčí, Zlíně nebo ve Znojmě. V zahraničí můžete navštívit i naše pobočky v Martině, Prešově, Prievidze a Ružomberoku na Slovensku, v Maďarské Budapešti a prodejny v Polském Bogdanieci, Kołobrzegu, Zielone Góre.


Kromě exportu a prodeje sortimentu na vlastních pobočkách dodáváme produkty také řadě velkoobchodních prodejců, jakými jsou například Tesco, Globus, Ahold, nebo Hornbach. Soustředíme se také na prodej prostřednictvím rozsáhlé distribuční sítě specializovaných maloobchodů a zahradních center. Celkem dodáváme zboží do více jak 1000 obchodních míst po celé České republice a více jak 500 obchodních míst na Slovensku.

 

Servisní zázemí

Je samozřejmě naší povinností zajistit odborný servis a spolehlivou dodávku náhradních dílů. Díky více jak 120 autorizovaným servisním organizacím jsme schopni dodat náhradní díly a provést profesionální servis stroje ve všech státech, kde působíme. Samozřejmostí jsou pak specializovaná servisní centra na všech našich pobočkách.

Chci napojit dodavatele Hecht na můj e-shop