Mamaja

Název firmy MAMAJA group s.r.o.
Web http://www.mamaja.cz/

Mamaja - PŘEBALUJEME - OBLÉKÁME - NOSÍME

...bylo nebylo, tak nějak začíná historie Mamaji. První osobní zkušenosti s látkovými plenami a šátky, nadšení z obrovské nabídky různých typů, materiálů a střihů  nás přivedly k myšlence se o toto vše podělit s ostatními a "nakazit" je něčím tak pochopitelným jako je zdravá a přirozená péče o miminko. ... a tak vznikl v roce 2006 eshop Mamaja.cz

Od počátku jsem začali spolupracovat s finskou firmou Babyidea, anglickou firmou Ella´s house  a americkou Mommy´s Touch, které patří mezi přední  světové výrobce látkových plen. Pro tyto firmy je Mamaja exkluzivním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Další oblastí, kterou se zabýváme jsou šátky, nosítka a doplňky na nošení dětí. Naším stěžejním dodavatelem je opět finská firma Babyidea s produktovou značkou Mam. Od roku 2008 jsme nabídku rozšířili o ergonomické nosítko Manduca německé firmy Wickelkinder. Nedílnou součástí sortimentu je unikátní biooblečení Manymonths navrženo zejména pro děti s látkovými plenami a nošenými v šátcích a nosítkách.

Naším cílem je poskytnout maximum informací  co nejširšímu spektru rodičů o  látkových plenách, šátcích  na nošení dětí a biooblečení. Protože víme, že každý rodič má své specifické poždavky na péči o dítě, naleznete v naší nabídce výrobky, které uspokojí potřeby každého miminka. Mnoho výrobků jsme sami osobně vyzkoušeli na svých dětech a rádi se prostřednictvím těchto stránek podělíme o naše zkušenosti.

V nabídce našeho on-line obchodu naleznete také široké spektrum ostatních výrobků pro přirozenou péči, ekologický způsob života a citlivý přístup k přírodě.

  • V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás kontaktujte na velkoobchod@mamaja.cz.  

  • Spolupracujeme s Baby clubem Kačka v Opavě a zdravotním centrem Pomad ve Frýdku-Místku, kde pravidelně pořádáme prezentace látkových plen a kurzy vázání šátku.

Chci napojit dodavatele Mamaja na můj e-shop