MSO trade

Název firmy MSO Trade a.s.
Web https://www.msotrade.cz/

Společnost MSO Trade a.s. vznikla v roce 2000 jako přímý dovozce, výrobce a distributor zboží se zaměřením na vodoinstalační techniku, topenářskou techniku a vybavení koupelen. V současné době působíme na trzích v České a Slovenské republice a úspěšně navazuje spolupráci v dalších zemích.

Na výrobu osobně dohlížíme a díky tomu můžeme našim zákazníkům nabízet výrobky nadstandardní úrovně  kvality za velmi přijatelné ceny.

Sortiment výrobků

Od roku 2016 jsme sortiment vybavení koupelen sdružili pod nově vytvořenou produktovou značku Mereo. Vodovodní baterie v několika designových řadách, široký sprchový program, nepostradatelné vaničky, odtokové žlaby a sanitární keramika jsou k dispozici v mnoha variantách. Naší vlajkovou lodí jsou velmi kvalitní a prodejně úspěšné sprchové kouty ve 3 stylových řadách a mnoha provedeních.

Instalatérský sortiment v nadstandardní kvalitě v této cenové úrovni najdete pod značkou Klum. Zahrnuje bohatou nabídku mosazných armatur a tvarovek, kulových kohoutů a rohových ventilů, připojovacích a vícevrstvých trubek, výpustí, sifonů a mnoho dalšího včetně měřící a regulační techniky.

V sortimentu nerezových opletených hadic se řadíme mezi přední české výrobce s rozsáhlým sortimentem rozměrů a délek.

Díky vlastním velkoobchodním skladům realizujeme dodávky ve velmi krátkých termínech. Zboží máme skladem v dostatečném množství pro pokrytí požadavků našich zákazníků.

V případě specifických potřeb zákazníka zajišťujeme vývoj a výrobu nových produktů. U stávajících produktů je možné realizovat individuální úpravy, počínaje dodáním v obalu dle přání zákazníka až po úpravy technických parametrů produktů. Díky tomu můžeme dodávat větší i menší série produktů na míru v relativně krátkém čase.

Chci napojit dodavatele MSO trade na můj e-shop