Paxi

Název firmy Paxi.CZ s.r.o.
Web http://www.paxi.cz/

Paxi.CZ s.r.o.

Společnost Paxi.CZ pro Vás od roku 2008 dováží osvětlení z celého světa. Námi dodávaná svítidla a ventilátory dají vyniknout kráse Vašeho domova. Díky nám osvětlíte např. dětský pokoj, kanceláře, hotely, restaurace, ale i bazén na zahradě.

Naše společnost se soustředí na distribuci renomovaných světových značek.

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout ty nejnovější trendy, ale i neotřelou klasiku. Z tohoto důvodu spolupracujeme se španělským výrobcem osvětlení FARO, který má svůj tým návrhářů a stále se snaží přivést na trh novinky, které drží krok s dnešním moderním technickým světem. Nabízíme nadčasová LED svítidla s unikátním designem od polské společnosti MILAGRO. Mezi naše hlavní dodavatele patří i španělská společnost DALBER, která se od roku 1988 zabývá výrobou dětského osvětlení. Dále spolupracujeme s německou společností MAYTONI DECORATIVE LIGHTING, španělskou společností SULION, řeckým výrobcem osvětlení NOVA LUCE a dalšími výrobci.

Snažíme se zákazníkům poskytnout co nejkvalitnější služby, jak v oblasti B2B, tak i v oblasti B2C.

Od roku 2013 se také zabýváme distribucí značkových stropních, nástěnných, stojanových a stolních ventilátorů, které Vám zpříjemní pobyt v horkých letních dnech a zároveň mohou ušetřit náklady na vytápění v zimním období. Stropní ventilátory, které jsou dodávané s osvětlením, můžete zaměnit za klasické osvětlení Vašeho pokoje. V této oblasti spolupracujeme s britskou společností FANTASIA, která je na trhu více jak 30 let, dále s německou společností CASAFAN a australskou společností BEACON. Dále máme ventilátory od společnosti MODER FAN EU, MATTHEWS, HUNTER, MINKA-AIRE, FANIMATION, KLASS FAN. Naše společnost je výhradním distributorem španělského výrobce ventilátorů FARO.

Chci napojit dodavatele Paxi na můj e-shop