Pim24.cz

Název firmy Vít Černý
Web http://pim24.cz/

PIM24 | people in motion

Elektronický obchod www.pim24.cz se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem zahraničních značek BERG, TINTI, AKROBAT a MR.SNOW,  které zastupuje a do ČR i SR výhradně dováží naše společnost PIM24. Zboží můžete nalézt také u našich obchodních partnerů. V našem elektronickém obchodě najdete vše, co patří k aktivní rodinné zábavě a volnočasovým aktivitám. Od sportovních doplňků, přes originální šlapací buginy, dětskou přírodní barevnou kosmetiku TINTI a nebo skvělé trampolíny a originální zahradní domečky.

Široký sortiment

V naší internetové prodejně můžete vybírat ze sortimentu, který je jistě blízký Vám i vašim dětem. Najdete zde širokou řadu produktů, které zajistí Vám a členům Vaší rodiny aktivní a pohodlný odpočinek, ať už na Vaší zahradě a nebo při aktivním outdoorovém odpočinku. Mnoho produktů pro Vás dovážíme ze zahraničí, jedná se o zboží, které není vždy snadné v České republice koupit. U těchto specialit prosím berte ohled na delší dodací podmínky. Pokud si ale počkáte, získáte originální potřeby, dárky a nebo doplňky pro vaše děti, které jen tak někdo mít nebude.

Bezpečnost na prvním místě

A co u nás nenajdete? Zboží, které není prověřené a mohlo by nést známky padělků. Zboží, které je jakýmkoliv způsobem nebezpečné pro děti, případně u něj chybí bezpečnostní prvky.

Chci napojit dodavatele Pim24.cz na můj e-shop