Sport.rulyt.cz

Název firmy RULYT s.r.o.
Web http://sport.rulyt.cz/

O FIRMĚ RULYT S.R.O.

Distribuce výrobků značky TRULY má na trhu v České republice tradici již od roku 1993, kdy jako první tato americká společnost začala s prodejem drobné kancelářské techniky, kalkulaček, diářů, organizérů atd.

Firma RULYT, s.r.o. získala v roce 1997 zastoupení této značky pro ČR, SR a Polsko a začala budovat obchodní síť pro prodej uvedených komodit.

V roce 1999 jsme získali partnera na výrobu sportovního zboží a do svého sortimentu zařadili fotbalové a volejbalové míče pod již zavedenou značkou TRULY. Rok poté tato značka přiřadila do svého sortimentu doplňky k výše uvedeným sportům. Od počátku roku 2004 jsme se stali distributorem značkového sportovního zboží GALA. Zároveň jsme získali nového zahraničního partnera na výrobu in-line a zimních bruslí, které na trh dodáváme, jak jinak než pod značkou TRULY.

Od roku 1997 jsme pomocí našich obchodních zástupců a aktivního přístupu k prodeji a jeho podpoře vytvořili rozsáhlou prodejní síť po celé republice, jak pro distribuci kalkulátorů tak sportovního zboží. Již několik let zásobujeme velké obchodní sítě v ČR i SR tímto druhem zboží .Toho se nám podařilo dosáhnout díky propracovanému systému servisní činnosti, který se neustále vylepšuje.

V roce 2001 jsme otevřeli pobočku na Slovensku a za dva roky vytvořili opět dokonalou prodejní síť k propagaci naší značky. Nabízený sortiment se průběžně rozšiřuje v závislosti na poptávce obchodních sítí a naši zahraniční agenti neustále vyhledávají nové zdroje zboží vhodného pro trh v ČR i SR.

Od roku 2008 zařazujeme do našeho sortimentu novou sportovní značku SULOV a v následujícím roce zařazujeme a vyrábíme sportovní zboží značek TTBlade, Lifefit, Calter.

V roce 2013 jsme přestěhovali sklady a expedici do nových větších prostor v Žatci. 

V průběhu let 2015-2017 jsme skladové prostory upravili a vybavili nejmodernějším regálovým systémem, velkou výhodou je univerzálnost, jednoduchost a přehlednost.

Důležitá je pro nás bezpečná a kvalitní údržba při skladování všech produktů jež se ve skladě nacházejí.

Vše se děje v rámci neustálého rozšiřování sortimentu a zkvalitňování našich služeb.

Chci napojit dodavatele Sport.rulyt.cz na můj e-shop