Sapro.cz

Název firmy SAPRO, s. r. o.
Web https://www.sapro.cz/

Firma SAPRO byla založena v roce 1993. Hlavní činností naší firmy je výroba, import-export, velkoobchodní činnost a distribuce v oblastech satelitní, pozemní, analogové a digitální techniky, kamerových systémů, fotovoltaiky, LED svícení, auto-moto, elektroinstalačních materiálů, televizí a dalších spotřebičů, reproduktorů, rádií a dalšího drobného elektra, síťových prvků, koax. kabelů, fotopastí a další. V minulosti jsme se i zabývali výrobou a máme za sebou stovky tisíc prodaných přijímačů našich značek, které naleznete v domácnostech po celé ČR a Slovensku.

Firma Sapro s.r.o. patří mezi přední distributory a dovozce satelitní a anténní techniky v České a Slovenské republice. Máme vlastní servisní středisko – rychlé řešení reklamací.

Jsme výrobcem, dovozcem distributorem mnoha známých značek elektroniky, jako například: Showbox, DREAMSKY, SatElita, HD-BOX, DI-WAY, DI-BOX, Ferguson, AZBOX, OpenBox, Opticum, Famaval, Inverto , Dreambox, Octagon, Formuler, Fortis, Deviser, Tecatel, Blow, Megasat, Thomson , Strong SAT, Zgemma a další.

Chci napojit dodavatele Sapro.cz na můj e-shop