SMD LED Žárovky

Název firmy LED21 s.r.o.
Web https://www.smdledzarovky.cz/

SMD LED Žárovky - LED ŽÁROVKY, LED PÁSKY NEBO LED PANELY

To je jen část z naší obrovské nabídky LED světelných zdrojů. Potřebujete poradit ? Kontaktujte nás! LEDkám opravdu rozumíme.

... a hlavně, VYŽEŇTE STARÉ ŽROUTY A ZAČNĚTE ŠETŘIT !

Hlavní váha naší činnosti spočívá v dovozu, prodeji a distribuci LED světelné techniky. Komunikujeme přímo s výrobci a vždy se snažíme, aby naše nabídka zahrnovala LED světelné zdroje osazené kvalitní elektronikou. V České Republice a na Slovensku zastupujeme značky PremiumLux, Optonica a Ledlumen. Jsme také distributorem značek Kanlux, Greenlux a Emos.

Společnost LED21 tvoří tým lidí s dlouholetými zkušenostmi v oblasti světelné techniky, elektroinstalací a obchodu. V oboru světelné reklamy, telekomunikací a zabezpečovací techniky jsme začínali již v roce 1995. Vždy jsme fandili moderním trendům. Zdokonalující se LED technologie pro nás proto znamenaly přirozenou výzvu. Věnujeme se jim již od roku 2010.

Nabízíme jak maloobchodní tak i velkoobchodní prodej.  
Velkoobchod provozujeme ve dvou rovinách. První skupinu zákazníků tvoří firmy nebo živnostníci, kteří od nás odebírají zboží pravidelně. Jsou mezi nimi kamenné i internetové obchody, elektro firmy, kuchyňská studia a mnoho dalších.
Nezříkáme se však ani jednorázových dodávek, na které umíme poskytnout velice zajímavé slevy. Druhou skupinu našich zákazníků tak tvoří například hotely, správci nemovitostí nebo developerské firmy.

Chci napojit dodavatele SMD LED Žárovky na můj e-shop