Sport Import

Název firmy Sport Import s.r.o.
Web https://www.sportimport.cz/

CO DĚLÁME

Společnost Sport Import s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor cyklistických značek do České republiky a na Slovensko. Naším posláním je rychle a spolehlivě dodávat ty nejlepší a osobně ověřené produkty pro cyklistiku.

Jak to děláme

Z osobních zkušeností víme, že pro zákazníka je důležitá nejen koupě kvalitního produktu, ale také servis, přístup obchodníka a jeho informovanost. Proto vybíráme své obchodní partnery z řad kamenných prodejen, které osobně navštěvujeme.

Našim obchodním partnerům pak poskytujeme všestranný servis, osobní přístup, transparentnost a spolehlivost. Mezi hlavní body naší podpory lze zařadit zejména:

  • snadné objednávání přes online systém
  • sklad v Brně zaručující dodávky do 48 hodin
  • podpora prodeje ušitá na míru
  • produktové informační stránky ke všem zastupovaným značkám
  • prezentace na významných veletrzích a akcích

Zaujali jsme Vás?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás poznáme!

telefon   +420 723 804 415email   info@sportimport.cz

KDO JSME

Jsme firma rodinného charakteru, založená na základě celoživotní vášně pro cyklistiku. Všechny produkty, které Vám exkluzivně přinášíme, také sami na kole vozíme, testujeme a jsme tak o jejich kvalitě naprosto přesvědčeni.

Jak to všechno začalo

Jak už to tak bývá, všechno začalo vlastně mnohem dřív, než byla firma založena. Náš vztah k prodávaným značkám sahá až na přelom let 2008/2009, kdy si nynější majitel společnosti koupil zapletená kola FFWD, tehdy poměrně neznámou značku. Tato kola měla tehdy všechno, co hledal – spolehlivost, odolnost, servisovatelnost – a v neposlední řadě, nestála majlant. V tomto období se zajímal také o progresivní technologickou značku Isaac a jejich model Impulse, tehdejší novinku, jejíž dovoz do ČR ale neměl bohužel dlouhého trvání.

Zapletená kola sloužila věrně 3 roky a poté změnila vlastníka, ale majitel zůstal značce díky dobrým zkušenostem věrný a pořídil postupně další dva páry kol. Po letech výborných zkušeností se na jaře 2014 naskytla možnost stát se zástupcem a distributorem značky na našich trzích a tak započala nynější spolupráce.

Paralelně se značkou FFWD jsme získali zastoupení nové značky italského oblečení ALÉ, které navazovalo na tradici značky Giordana, se kterou jsme měli dobré zkušenosti a kterou jsme původně chtěli mít v portfoliu. Itálii a Holandsku, jako dvěma domovům cyklistiky, jsme zůstali věrni i při výběru dalších partnerů. Právě dobré zkušenosti a historie nás přivedly k legendárním sedlům San Marco a spolupráce výrobce zapletených kol FFWD zase k high-end kolům ISAAC. Jako by to všechno tehdy ani nebyla náhoda... a tak vzhledem k dřívějším sympatiím k tomuto holandskému technologickému pionýrovi, bylo o věcech příštích rozhodnuto.

Jak to v minulosti začalo už víte, takže nyní již neváhejte, a prohlédněte si, co všechno pro Vás máme připraveno...

Chci napojit dodavatele Sport Import na můj e-shop