Svetmovano.cz

Název firmy Kaja Anna Margas Kania
Web https://svetmovano.cz/

Svetmovano.cz je nezávislý, specializovaný  prodejce příslušenství k notebookům. Nenabízíme zařízení, které podle nás není dostatečně dobré. Zároveň vždy hledáme nejkvalitnější produkty a nejspolehlivějšídodavatele.

Víme, co prodáváme a nestydíme se za to; k celkovému procesu internetového prodeje máme odpovědný a vážný přístup– přesně takový, jaký bychom my sami očekávali jako klienti.

Specializujeme se na prodej a distribuci příslušenství k notebookům, zejména adaptérů, baterií a klávesnic. V naší nabídce máme výrobky originální a také vysoké kvality, levnější náhradní produkty.

Víme přesně, jaké nebezpečí a pochybnosti vyplývají z nákupu přes internet, proto je snadné si nás ověřit a zjistit ocenění našimi maloobchodními klienty na světovém servisu ebay (bushii3euro) a českém aukro.cz (svetmovano_cz). Několik tisíc pozitivně oceněných transakcí.

Naše dodavatele jsme vybírali dlouhá léta, protože malá poruchovost námi prodávaných výrobků je pro nás nejdůležitější – méně reklamací od našich klientů znamená pro nás menší náklady a šance doporučení nás dalším zákazníkům.

Získané zkušenosti a velké množství realizovaných dodávek nám umožňuje garantovat Vám jistotu při transakcích a vysokou kvalitu nabízeného zařízení.Nesnažíme se být nejlevnější na trhu, našim cílem je rovnováha mezi cenou a poruchovostí (RMA 2010 <1 %).

Chci napojit dodavatele Svetmovano.cz na můj e-shop