Trixie.cz

Název firmy TRIXIE CZ, SE
Web http://www.trixiecz.cz/

Firma TRIXIE CZ, je jednou z největších velkoobchodů chovatelských potřeb v České republice, který nabízí krmivo i širokou škálu chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby i terarijní zvířata.V bohatém sortimentu který čítá na 5 500 položek zboží najdete vysokou kvalitu a pestrost renomovaných značek jako jsou Trixie, Chicopee, Genesis, Animonda, Monge, Sanal, Flexi, JRS, Avicentra, LOLO a mnoho dalších.

Z našeho velkoskladu, který se nachází ve VGP Park Horní Početnice se snažíme o plynulé zásobování a vyřizování vašich požadavků, aby i vy jste mohli vyhovět vašim zákazníkům.

Na našich webových stránkách je pro všechny zaregistrované obchodníky připravena možnost objednávat zboží pomocí nákupního košíku.Zboží je zařazeno do chovatelských sekcí pro snadné vyhledávání a orientaci. Chovatele domácích mazlíčků, kteří mají zájem o zboží z našeho sortimentu, odkazujeme do maloobchodních prodejen chovatelských potřeb v blízkosti jejich bydliště.

Cílem firmy je uspokojit naše zákazníky dodáním kvalitního zboží, aby chovatelé mohli svým mazlíčkům poskytnout tu nejlepší možnou péči. 

Chci napojit dodavatele Trixie.cz na můj e-shop