Vavex 1990 s.r.o.

Název firmy Vavex 1990 s.r.o.
Web https://www.vavex.cz/

Společnost VAVEX 1990 s.r.o.

Jediný český výrobce tapet

Společnost Vavex byla založena, jak již samotný název napovídá, v roce 1990.
Dva roky nato zastupovala na českém trhu značku A.S. Creation a následně vytvořila vlastní obchodní síť prodejen po celé České republice s centrálou v Příbrami. V dalších letech byla rozvíjena spolupráce s obchodními řetězci (Baumax, Hornbach, Globus, Bauhaus, OBI) a hlavně export vlastních tapet do zahraničí. Dalším významným milníkem byla koupě  a rekonstrukce objektu – továrny na výrobu tapet v severních Čechách, konkrétně v Teplicích. V roce 2008  získala společnost exkluzivní zastoupení anglické značky Graham &Brown a rok poté začala spolupráce a výroba tapet značky Lavmi. Za zmínku stojí také zastoupení značky Grandeco, jež trvá od roku 2011. V roce 2014 získala firma exkluzivní zastoupení holandské značky Eijffinger a spustila se výroba tapet značky Paper Joe. V roce 2016 uvedla na trh svou vlastní kolekci tapet My Home.

Nabídka tapet je velmi široká, najdete v ní zastoupení výše uvedených  značek a více než 10000 druhů tapet, které jsou díky vlastní výrobě a přímému odběru za příjemné ceny.

Navíc se společnost každý rok účastní mnoha veletrhů, jak na českém trhu (For Interior, Mobitex..), tak i v zahraničí (Heimtextil, MosBuild…).

Společnost Vavex 1990 s.r.o. se zaměřuje také na prodej vybavení koupelen pod značkou „Království koupelen“ a na prodej podlahových krytin a doplňků pod značkou „Království interiérů“.

Díky všem těmto aktivitám, dlouholeté tradici, maloobchodní i velkoobchodní činnosti a síti vlastních prodejen je významným partnerem koncovým klientům, designérům, architektům i dodavatelům velkých projektů.

Chci napojit dodavatele Vavex 1990 s.r.o. na můj e-shop