Webimex.cz

Název firmy WEBIMEX LIMITED - odštěpný závod
Web http://www.webimex.cz/

Společnost WEBIMEX LTD. se úspěšně etablovala na českém a slovenském trhu díky kvalitním produktům a službám, které dodáváme již od roku 2010. Zaměřujeme se zejména na dodávku produktů pro dům a zahradu a údržby zahrad (zejména stínící sítě, umělé rákosy, živé ploty, zatravňovací rohože, zatravňovací dlažbu, zahradní nářadí, atd.).

V letošním roce byla zřízena česká pobočka (WEBIMEX LIMITED - odštěpný závod). Zároveň naše společnost v letošním roce zahájila expanzi na další zahraniční trhy a to konkrétně na Slovensko a do Polska. Slovenští a polští zákazníci tak již mohou nakupovat na stránkách www.webimex.sk a www.webimex.pl

Nejsme gigantickou firmou s 500 zaměstnanci, ale jsme schopni plnit termíny také pro náročnější klienty, mezi které patří města, obce i státní organizace, kam mimo jiné dodáváme patentovaný systém zásněžek neboli protisněhových bariér. Tento produkt je patentován již od roku 2005 společností TENAX, kterou zastupujeme. Díky našemu férovému a profesionálnímu přístupu se tak síť prodejců neustále rozrůstá.

Veškeré námi dodávané produkty jsou řádně certifikovány, vybaveny atesty, případně patentovány. Věříme, že Vás níže uvedený výběr referencí přesvědčí o kvalitě našich služeb a profesionálním přístupu ke každému projektu.

Chci napojit dodavatele Webimex.cz na můj e-shop