XTline

Název firmy XTline s.r.o.
Web http://www.xtline.cz/

Společnost XTline s.r.o. byla založena v roce 2001. Od roku 2008 je značka nářadí XTline registrována na evropském trhu. Původním zaměřením naší společnosti byl lokální velkoobchod ručního nářadí a nástrojů. Z tohoto regionálního podnikání postupem času vzniklo široké portfolio zákazníků, kterým se věnují školení obchodní zástupci a distributoři s působností po celé České republice. Od roku 2008 je distributorská síť aktivně rozšiřována i v rámci ostatních států Evropy (Slovensko, Polsko, Lotyšsko, Maďarsko,Rumunska,Německa).

Hlavní činností společnosti XTline je velkoobchodní prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů XTline, STAVTOOL, HONITON, GK tools ,které svou kvalitou splňují přísné požadavky jak na náročný profesionální provoz, tak i širokou škálu využití pro domácí mistry.
Všem našim dosavadním obchodním partnerům, kterými jsou převážně železářské prodejny a stavebniny, již 15 let zaručujeme nejvyšší možnou kvalitu spolupráce, pružnost a spolehlivost. Vizí pro další roky naší působnosti na českém i evropském trhu je neustálé zdokonalování distributorské podpory a rozšiřování produktů značek XTline , Honiton , Stavtool, GK tools.

XTline, s.r.o. zaručuje

  • zastoupení širokého sortimentu ručního nářadí (BLACK&DECKER, DEWALT, IRWIN, KLINGSPOR, TT TRUHLÁŘ, ENCO, HORIZONT, RUKO, PATROL, CORONA, ELKOP, LUGABRASIV, KUBALA, KDS, Horizont, Montolit)
  • zajímavé ceny
  • plný servis obchodních zástupců kdekoliv v ČR
  • dodávky do 24 h po celé republice
  • dopravu zdarma při objednávce nad 3.000,- Kč bez DPH
  • snadnou dostupnost z dálnice D1
  • pomoc a různá doporučení pro obchodní partnery v případě doplnění a rozšíření sortimentu na míru dle druhu prodejny

Chci napojit dodavatele XTline na můj e-shop