Zlaté investování

Název firmy Golfstart spol. s r.o.
Web https://www.zlate-investovani.cz/

Společnost Golfstart spol. s r.o. je ryze českou společností. Byla založena v roce 2008. Není zatížena žádnými dluhy či úvěry. Průměrný věk pracovníků se pohybuje okolo 42 let.

Naše společnost má v portfoliu několik aktivit. Investování do drahých kovů má pro nás mimořádný význam z toho důvodu, že je aktivitou, kterou považujeme v současné době za nesmírně užitečnou z hlediska uchování vytvořených hodnot lidskou prací.

Nejsme pouze prodejci investičních kovů, ale také investoři

Při nejisté budoucnosti nemůže být dlouhodobé hmotné zajištění výsledkem náhody, ale vyžaduje systematické přemýšlení, dávku prozíravosti a aktivní jednání. Proti finančnímu systému, který nás přes inflaci plíživě a přesto masivně vyvlastňuje je nutná sebeobrana. Snažíme se poskytnout informace a fakta, která mohou pomoci v aktivním jednání všem těm, kteří jsou ochotni zamyslet se kriticky nad současným zaběhlým stavem věcí a samozřejmě nabízíme ty správné investiční produkty, jimiž se dá efektivně a spolehlivě před ekonomickými otřesy bránit.

Máme vytvořenu spolehlivou síť renomovaných zahraničních zpracovatelů zlata a stříbra a jsme schopni do týdne dodat téměř jakékoli požadované množství .

V současné době začíná být investiční zlato a astříbro především v zemích západní Evropy periodicky nedostatkovým zbožím, takže u některých typů investičních mincí a cihel může být až jednoměsíční prodleva v dodávkách.

Nejjednodušší investice = investice do investičního zlata a střbra

Chci napojit dodavatele Zlaté investování na můj e-shop