Vyzkoušejte zdarma beta verzi Napojse 3.0. Spouštíme již velmi brzy!

Opakované platby

Uživatel služby Napojse má možnost aktivace opakovaných plateb, nebo-li inkasa z platební karty. Inkaso lze aktivovat při úhradě kterékoliv faktury, která je poskytovatelem uživateli vystavena. Po aktivaci inkasa si bude poskytovatel strhávat platby za poskytnuté služby automaticky.

Založení inkasa

  • platební údaje nejsou ukládány u poskytovatele, ale v systému platební brány GoPay. S údaji platební karty GoPay nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1. Jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti v sektoru zpracovávání platebních karet.
  • účtovaná částka se může měnit podle aktuálního tarifu dle platného ceníku. Pokud se jedná o indivuální zakázku, účtujeme pouze částku schválenou uživatelem.
  • inkaso se bude realizovat před začátkem dalšího fakturačního období (měsíčně nebo ročně). Pokud se jedná o indivuální zakázku, inkaso provádíme na základě nabídky schválené uživatelem. Na chystanou inkasní platbu budete vždy dopředu upozorněni e-mailem.
  • maximální částka opakované platby je 50.000 Kč

Zrušení inkasa

Inkaso lze kdykoliv zrušit ve svém administračním účtu. Možnost zrušení inakasa se nachází vpravo nahoře, v uživatelském menu, pod položkou Fakturační údaje.

Zrušení inkasa

Pokud chcete inkasní platbu zrušit, odškrtněte checkbox "aktivovat inkaso z platební karty" a klikněte na tlačítko Uložit. Inkasní platby budou zrušeny s okamžitou platností.

Zrušení inkasa